Monday, November 19, 2018
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Top Van Insurer

Latest Articles In Polish Minimize
Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.

Zmiana prawa jazdy na UK by anp

Aby zminić prawo jazdy na UK musisz odpowidzieć na poniższe pytania na stronie DVLA:
1. Czy jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii?
2. Jaki rodzaj prawa jazdy posiadasz?
3. Gdzie zdałeś test?


Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Finanse
21 February 2017
6 obalonych mitów na temat historii kredytowej!
By anp @ 19:57 :: 6796 Views :: :: Finanse

Jeżeli kiedykolwiek wnioskowałeś o kredyt to na pewno wiązało się to z pewnymi obawami. Dlaczego? Ponieważ choć wielu z nas ma świadomość że ich historia kredytowa jest w porządku, to nadal wiele osób nie rozumie jak to naprawdę działa.

Read More..
18 February 2017
Jak skorzystać z pomocy Rzecznika ds. Finansowych (Financial Ombudsman)
By anp @ 10:35 :: 4342 Views :: :: Finanse

Biuro Rzecznika ds. Finansowych może interweniować w sytuacji, w której konsument zgłosił już swoją skargę do właściwej instytucji, ale nie jest usatysfakcjonowany przebiegiem sprawy.

Read More..
18 February 2017
Czym jest Uniwersalny Kredyt (Universal Credit)?
By anp @ 08:56 :: 2178 Views :: :: Finanse

Uniwersalny kredyt to nowy rodzaj świadczenia zaprojektowany, aby wspierać ludzi, którzy mają niskie dochody lub są bez pracy. Zastąpi on sześć dotychczasowych świadczeń i jest obecnie wdrażany w całej Wielkiej Brytanii. Nowy system oparty jest na jednej miesięcznej płatności, wpłacanej bezpośrednio na konto bankowe. Obecnie Universal Credit dotyczy wyłącznie nowych bezrobotnych w niektórych regionach kraju.

Read More..
09 February 2017
Zmiany w opłatach Class 2 NIC dla samozatrudnionych
By anp @ 10:55 :: 798 Views :: :: Finanse, Praca

Jeśli jesteś na samozatrudnieniu - Self Employment i zauważyłeś że od jakiegoś czasu nie płacisz Class 2 NIC - National Insurance Contribution to wiedz że od kwietnia 2015 zostały wprowadzone zmiany w systemie płatności i każdy kto do tej pory dokonywał opłaty za pośrednictwem direct debit w banku lub opłaty półrocznej z rachunku nie będzie miał już takiej możliwości.

Read More..
09 February 2017
Jak zabezpieczyć swoją przyszłość na wypadek, jeśli coś pójdzie nie zgodnie z planem
By anp @ 10:55 :: 859 Views :: :: Finanse

Jedna na sześć rodzin pracujących, otrzyma niewielką lub żadną pomoc ze strony państwa, jeśli główny żywiciel stał się niezdolny do pracy. Znajdź właściwe zabezpieczenie finansowe dla siebie.

Read More..
07 February 2017
Marriage Allowance - dodatek dla osób w zwiazku małżeńskim
By anp @ 19:16 :: 799 Views :: :: Finanse

Całkiem nie dawno Brytyjski Rząd wprowadził nowy dodatek dla osób w zwiazku małżeńskim, partnerskim czy tez cywilnym tzw ''Marriage Allowance'' polega na tym iż osoba pozostająca w wyżej wymienionym związku i zarabiająca rocznie nie więcej niż £10600, może przetransferować kwotę wolną od podatku na swojego partnera, co daje możliwość uzyskania zwrotu podatku (max do £212).

Read More..
07 March 2016
Odnowienie Tax Credit - Zasiłek Finansowy
By anp @ 14:22 :: 2999 Views :: :: Finanse

Jeśli jesteś rodzicem lub posiadasz zbyt niskie dochody, jesteś uprawniony do otrzymania Tax Credit (Zasiłek Finansowy), który może wynieś do £1,000 rocznie. HMRC podaję, że wysłał w tym roku około 400,000 formularzy do wnioskodawców.

Read More..
17 June 2013
Wymiana informacji podatkowych - nowe przepisy UE
By anp @ 18:11 :: 2072 Views :: :: Finanse

Komisja proponuje rozszerzyć zakres przepisów UE dotyczących obowiązkowej wymiany informacji finansowych, tak aby objęły one wszystkie rodzaje dochodów.

Read More..
27 May 2013
Konto bankowe dla każdego obywatela UE
By anp @ 12:42 :: 4209 Views :: :: Finanse

 Dzięki nowym przepisom każdy Europejczyk będzie miał prawo do otworzenia podstawowego rachunku bankowego w dowolnym kraju UE, a przeniesienie konta do innego dostawcy usług płatniczych stanie się łatwiejsze.

Read More..
15 February 2013
Opodatkowanie transakcji finansowych
By anp @ 14:00 :: 2113 Views :: :: Finanse

Kraje, które opodatkują transakcje finansowe to Austria, Belgia, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Słowenia i Włochy.

Read More..
Page 1 of 2First   Previous   [1]  2  Next   Last   
 
We don't charge you for using our site and to keep us going please use the banners on the site to purchase products from our advertisers. If you have completed a purchase please let us know by emailing us to ads@uksimple.info and you have a chance of winning a £50 amazon voucher in our monthly draw.

Terms and Conditions: Confirmed sales from the following products accepted only: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2018 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement