Saturday, March 23, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Latest Articles In Polish Minimize
Sytuacja po brexicie dla właścicieli polis by anp

Brytyjska rozłąka z UE niesie za sobą konsekwencje dla każdej gałęzi gospodarki. Przykładem są ubezpieczenia. Wiele będzie zależało od tego jak będą przebiegać negocjacje Unii Europejskiej z Wielką Brytanią w sprawie warunków wyjścia i jak długo będą trwały. Jeżeli uda nam się osiągnąć porozumienie z Unią Europejską i przejdziemy w okres przejściowy 29 marca, dotychczasowe ustalenia dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych pozostaną w mocy do końca okresu przejściowego,w tym czasie oczekiwalibyśmy wypracowania nowych porozumień, które pomogą utrzymać istniejące ustalenia w sektorze ubezpieczeniowym.

Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.


Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Finanse
14 January 2013
Plan wspierania europejskiej przedsiębiorczości
By anp @ 10:54 :: 1960 Views :: :: Finanse, Praca

 Proponowane środki pomogą wychować nowe pokolenie przedsiębiorców i ułatwią młodym ludziom, kobietom, osobom starszym, imigrantom i bezrobotnym założenie własnej firmy.

Read More..
25 October 2012
Jak poprawić swoją zdolność kredytową?
By anp @ 14:48 :: 1495 Views :: :: Finanse

Kredytobiorca nie oczekuję, że będziesz idealny. Wystarczy, że zobaczą, że jesteś stabilny i godny zaufania. Zanim kredytodawca pożyczy Ci pieniądze musi mieć pewność, że będziesz spłacać raty kredytu w terminie i dług zostanie spłacony w całości.
Poniżej znajdują się rady co można zrobić by poprawić swoją zdolność kredytową i stać się bardziej wiarogodnym i godnym zaufania kredytobiorcą.

Read More..
24 October 2008
Wzrost minimalnej placy za godzine w UK
By @ 06:15 :: 2721 Views :: :: Finanse, Praca

Ustawowa, ogólnokrajowa płaca minimalna dla osób powyżej 21. roku życia wzrosła od środy o około 3,8% do 5,73 funta za godzinę z 5,52 funta za godzinę.

Read More..
25 July 2008
Inland Revenue
By uksimple @ 02:15 :: 4264 Views :: :: Finanse

                    To odpowiednik polskiego urzędu skarbowego; oddział rządu brytyjskiego odpowiedzialny za system podatkowy w UK, również system ubezpieczenia społecznego, wszelkiego rodzaju zasiłków i zapomóg. Symbolicznie przedstawiany jest skrótem HMRC (Her Majesty’s Revenue and Customs).

Read More..
Page 2 of 2First   Previous   1  [2]  Next   Last   * Terms and Conditions: Only confirmed sales from the following products will be accepted: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement