Thursday, December 13, 2018
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Latest Articles In Polish Minimize
Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.

Zmiana prawa jazdy na UK by anp

Aby zminić prawo jazdy na UK musisz odpowidzieć na poniższe pytania na stronie DVLA:
1. Czy jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii?
2. Jaki rodzaj prawa jazdy posiadasz?
3. Gdzie zdałeś test?


Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Finanse
14 January 2013
Plan wspierania europejskiej przedsiębiorczości
By anp @ 10:54 :: 1874 Views :: :: Finanse, Praca

 Proponowane środki pomogą wychować nowe pokolenie przedsiębiorców i ułatwią młodym ludziom, kobietom, osobom starszym, imigrantom i bezrobotnym założenie własnej firmy.

Read More..
25 October 2012
Jak poprawić swoją zdolność kredytową?
By anp @ 14:48 :: 1423 Views :: :: Finanse

Kredytobiorca nie oczekuję, że będziesz idealny. Wystarczy, że zobaczą, że jesteś stabilny i godny zaufania. Zanim kredytodawca pożyczy Ci pieniądze musi mieć pewność, że będziesz spłacać raty kredytu w terminie i dług zostanie spłacony w całości.
Poniżej znajdują się rady co można zrobić by poprawić swoją zdolność kredytową i stać się bardziej wiarogodnym i godnym zaufania kredytobiorcą.

Read More..
24 October 2008
Wzrost minimalnej placy za godzine w UK
By @ 06:15 :: 2634 Views :: :: Finanse, Praca

Ustawowa, ogólnokrajowa płaca minimalna dla osób powyżej 21. roku życia wzrosła od środy o około 3,8% do 5,73 funta za godzinę z 5,52 funta za godzinę.

Read More..
25 July 2008
Inland Revenue
By uksimple @ 02:15 :: 4039 Views :: :: Finanse

                    To odpowiednik polskiego urzędu skarbowego; oddział rządu brytyjskiego odpowiedzialny za system podatkowy w UK, również system ubezpieczenia społecznego, wszelkiego rodzaju zasiłków i zapomóg. Symbolicznie przedstawiany jest skrótem HMRC (Her Majesty’s Revenue and Customs).

Read More..
Page 2 of 2First   Previous   1  [2]  Next   Last   * Terms and Conditions: Only confirmed sales from the following products will be accepted: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2018 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement