Saturday, March 23, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Latest Articles In Polish Minimize
Sytuacja po brexicie dla właścicieli polis by anp

Brytyjska rozłąka z UE niesie za sobą konsekwencje dla każdej gałęzi gospodarki. Przykładem są ubezpieczenia. Wiele będzie zależało od tego jak będą przebiegać negocjacje Unii Europejskiej z Wielką Brytanią w sprawie warunków wyjścia i jak długo będą trwały. Jeżeli uda nam się osiągnąć porozumienie z Unią Europejską i przejdziemy w okres przejściowy 29 marca, dotychczasowe ustalenia dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych pozostaną w mocy do końca okresu przejściowego,w tym czasie oczekiwalibyśmy wypracowania nowych porozumień, które pomogą utrzymać istniejące ustalenia w sektorze ubezpieczeniowym.

Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.


Current Articles | Categories | Search | Syndication

04 April 2018
Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line
By anp @ 14:44 :: 1241 Views ::
 

Od dnia 18/04/2018 firma Direct Line, jako nieliczna na rynku angielskim, wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej.

Jak nam wiadomo, nikt nie chce ponosić konsekwencji, za rzeczy, których się nie zrobiło. Ubezpieczalnie w Anglii za zgłoszenie jakiegokolwiek roszczenia, z tytułu naprawy auta, które zostało zniszczone, gdy stało zaparkowane, lub przez wandalizm, albo też jeśli najechaliśmy na wgłębienie w drodze, likwiduję zniżki, które już sukcesywnie zbieraliśmy na swoim koncie, a jak wiadomo cena ubezpieczenia bez zniżek wrasta gwałtownie.

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta (patrz poniżej), nie tracimy zniżek.

Roszczenie z powodu uszkodzenia auta w wyniku, którego nie stracimy zniżek:

- Dziurawej nawierzchni w drodze;
- Kradzieży lub podpalenia auta w wyniku wandalizmu;
- Uszkodzenia podczas parkowania;
- Powodzi;
- Zderzenia z dziko żyjącym lud domowym zwierzęciem;
- Zderzenia przez przedmiot/ odłamki materiałów (nie włączając w tym samochód).

Proszę jedynie pamiętać, że w powyższych przypadkach dalej obowiązuję, tak zwany excess (nasz wkład własny w szkodzie), informacja o wysokości wkłady dostępna do wglądu na stronie internetowej lub w warunkach umowy.

Rating* Terms and Conditions: Only confirmed sales from the following products will be accepted: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement