Saturday, March 23, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Latest Articles In Polish Minimize
Sytuacja po brexicie dla właścicieli polis by anp

Brytyjska rozłąka z UE niesie za sobą konsekwencje dla każdej gałęzi gospodarki. Przykładem są ubezpieczenia. Wiele będzie zależało od tego jak będą przebiegać negocjacje Unii Europejskiej z Wielką Brytanią w sprawie warunków wyjścia i jak długo będą trwały. Jeżeli uda nam się osiągnąć porozumienie z Unią Europejską i przejdziemy w okres przejściowy 29 marca, dotychczasowe ustalenia dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych pozostaną w mocy do końca okresu przejściowego,w tym czasie oczekiwalibyśmy wypracowania nowych porozumień, które pomogą utrzymać istniejące ustalenia w sektorze ubezpieczeniowym.

Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.


Current Articles | Categories | Search | Syndication

21 February 2017
Jak dokonać zmian w polisie w Direct Line?
By anp @ 14:51 :: 2907 Views :: :: Ubezpieczenie
 

12.11.2016.

Faktem jest, że większość Europejczyków z Europy Wschodniej w Wielkiej Brytanii mielo pewne trudności w operowaniu swoim ubezpieczeniem samochodu,szczególnie jeśli musiało to być zrobione przez telefon. Angielski nie jest pierwszym językiem dla imigrantów i najczęściej mają problemy, aby wyjaśnić, co trzeba przez telefon. Dlatego też przez coraz więcej firm zostało wprowadzone ułatwienie poprzez możliwość zarządzania swoją polisą online lub za pośrednictwem czatu.

Do grona tych firm dołączył jeden z największych ubezpieczycieli brytyjskich Direct Line.

Tu znajduje się link gdzie można:

  • Zmienić imię
  • Poprosić o duplikat dokumentów


Użyj formy

...lub kliknij przycisk poniżej jeśli chcesz załadować dokumenty

Załaduj dokument


Użyj okienka czatu:

  • potrzebujesz zmianić auto na polisie
  • potrzebujesz dodać lub usunąć kierowcę
  • Chcesz podróżować autem poza granicami UK
  • Inne zmiany nie uwzględnione na tej stronie
Rating* Terms and Conditions: Only confirmed sales from the following products will be accepted: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement