Tuesday, October 16, 2018
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the MonthTop Van Insurer

Latest Articles In Polish Minimize
Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.

Zmiana prawa jazdy na UK by anp

Aby zminić prawo jazdy na UK musisz odpowidzieć na poniższe pytania na stronie DVLA:
1. Czy jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii?
2. Jaki rodzaj prawa jazdy posiadasz?
3. Gdzie zdałeś test?


Current Articles | Categories | Search | Syndication

09 February 2017
Zmiany w opłatach Class 2 NIC dla samozatrudnionych
By anp @ 10:55 :: 740 Views :: :: Finanse, Praca
 

13.04.2016.

Jeśli jesteś na samozatrudnieniu - Self Employment i zauważyłeś że od jakiegoś czasu nie płacisz Class 2 NIC - National Insurance Contribution to wiedz że od kwietnia 2015 zostały wprowadzone zmiany w systemie płatności i każdy kto do tej pory dokonywał opłaty za pośrednictwem direct debit w banku lub opłaty półrocznej z rachunku nie będzie miał już takiej możliwości.

Teraz każdy będzie uiszczał opłatę Class 2 NIC raz w roku w momencie rozliczenia rocznego tak jak to miało juz miejsce w zmianie z Class 4 NIC (naliczane automatycznie w momencie rozliczenia podatkowego rocznego).

Za rok podatkowy 2014-2015 nie bedzie więc wliczonej opłaty Class 2 NIC dopiero za rok 2015-2016 zostanie ona automatycznie naliczona - termin zapłaty do stycznia 2017.

Rating
Copyright (c) 2018 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement