Friday, January 19, 2018
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Top Van Insurer

Latest Articles In Polish Minimize
National Speed Awareness Course kiedy i w jakich okolicznościach można się o niego ubiegać by anp

Kierowcy, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość zazwyczaj są karani grzywną pieniężną oraz odjęciem punktów karnych. Liczba odjętych punktów uzależniona jest od przekroczonej prędkości. Sposobem na uniknięcie kary jest odbycie kursu Speed Awareness Course, innowacyjnego programu stworzonego przez policję w Wielkiej Brytanii, mając na uwadze uświadamiać kierowców.

Jak zmienia się własnośc samochodu v Anglii by anp

Nasi rodacy często zadają pytanie: "Jak zmienić własnośc samochodu". Kupując albo sprzedając samochód v UK trzeba aby

Zaostrzenie przepisów w UK dla kierowców używających telefonów podczas jazdy by anp

Od 1 marca 2017 roku weszło nowe prawo o zakazie uzywania telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych podczas prowadzenia pojazdu.


Current Articles | Categories | Search | Syndication

02 December 2014
Save 10% on your car insurance when you have a dashcam
By anp @ 17:00 :: 1246 Views :: :: Ubezpieczenie
 

W Internecie natkniemy się na wiele filmików z ciekawymi, a zarazem niebezpiecznymi sytuacjami z życia codziennego. W lutym 2013 roku mieliśmy okazję zaobserwować spadający meteoryt na terenie Czelabińska (Rosja). Spowodowane było to faktem, że większość aut w Rosji posiada kamerę (dashcame).

Kamera jest bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacjach jeśli chcemy udowodnić naszą niewinność w wypadku drogowym, również w sytuacji gdy policjant zarzuca nam nieuwagę w celu otrzymania łapówki. Chociaż w Wielkiej Brytania nie ma praktyki brania łapówek przez policjantów i tak wiele aut wyposażonych jest w kamery, ponieważ są pomocne zwłaszcza w przypadku jeśli trzeba udowodnić przebieg incydentu.

Firma Swiftcover jest ubezpieczalnią z innowacyjnym myśleniem i jednym z czołowych ubezpieczycieli online. W swoim pakiecie firma oferuję 10% upustu na ubezpieczenie aut, które są wyposażone w kamery. Dodatkowo jeśli posiadamy kamerę Nextbase i wykupiliśmy ją od Halfords, upust sięga do 12,5%. Na pierwszy rzut oka obniżka wydaję się niewielka, ale jeśli mieliśmy niefortunną stłuczkę i kierowca strony przeciwnej twierdzi, że to my jesteśmy winni, pomocny może okazać się zapis wideo z naszej kamery, który z pewnością oszczędzi nam wielu nieprzyjemności i co więcej pieniędzy.

Nawet jeśli nasz ubezpieczyciel, nie zaoferuję nam niższej ceny za posiadanie kamery, to z pewnością posiadanie kamery będzie dobrą inwestycją.

Wiecej Swiftcover


GET A QUOTE

Rating
Copyright (c) 2018 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement