Saturday, March 23, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)

Top Insurers of the Month

Latest Articles In Polish Minimize
Sytuacja po brexicie dla właścicieli polis by anp

Brytyjska rozłąka z UE niesie za sobą konsekwencje dla każdej gałęzi gospodarki. Przykładem są ubezpieczenia. Wiele będzie zależało od tego jak będą przebiegać negocjacje Unii Europejskiej z Wielką Brytanią w sprawie warunków wyjścia i jak długo będą trwały. Jeżeli uda nam się osiągnąć porozumienie z Unią Europejską i przejdziemy w okres przejściowy 29 marca, dotychczasowe ustalenia dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych pozostaną w mocy do końca okresu przejściowego,w tym czasie oczekiwalibyśmy wypracowania nowych porozumień, które pomogą utrzymać istniejące ustalenia w sektorze ubezpieczeniowym.

Jak uzyskać informacje od MIB odnośnie historii roszczeń by anp

MIB - Motor Insurer's Bureau jest to Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych jest administratorem danych ds. likwidacji szkód i roszczeń (CUE), centralnej bazy danych o wypadkach związanych z motoryzacją, domem, obrażeniami ciała i chorobami przemysłowymi zgłaszanych zakładom ubezpieczeń, które mogły, ale nie musiały spowodować roszczenia.

Zmiany w polityce firmy ubezpieczeniowej Direct Line by anp

Żeby sprostać wymaganiom swoich klientów, firma Direct Line od dnia 18/04/2018 wprowadza ważne korzystne zmiany w swojej polityce ubezpieczeniowej. A mianowicie za zgłoszenia roszczenia z powodu uszkodzenia auta, nie tracimy zniżek.


Current Articles | Categories | Search | Syndication

02 December 2014
Save 10% on your car insurance when you have a dashcam
By anp @ 17:00 :: 2036 Views :: :: Ubezpieczenie
 

W Internecie natkniemy się na wiele filmików z ciekawymi, a zarazem niebezpiecznymi sytuacjami z życia codziennego. W lutym 2013 roku mieliśmy okazję zaobserwować spadający meteoryt na terenie Czelabińska (Rosja). Spowodowane było to faktem, że większość aut w Rosji posiada kamerę (dashcame).

Kamera jest bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacjach jeśli chcemy udowodnić naszą niewinność w wypadku drogowym, również w sytuacji gdy policjant zarzuca nam nieuwagę w celu otrzymania łapówki. Chociaż w Wielkiej Brytania nie ma praktyki brania łapówek przez policjantów i tak wiele aut wyposażonych jest w kamery, ponieważ są pomocne zwłaszcza w przypadku jeśli trzeba udowodnić przebieg incydentu.

Firma Swiftcover jest ubezpieczalnią z innowacyjnym myśleniem i jednym z czołowych ubezpieczycieli online. W swoim pakiecie firma oferuję 10% upustu na ubezpieczenie aut, które są wyposażone w kamery. Dodatkowo jeśli posiadamy kamerę Nextbase i wykupiliśmy ją od Halfords, upust sięga do 12,5%. Na pierwszy rzut oka obniżka wydaję się niewielka, ale jeśli mieliśmy niefortunną stłuczkę i kierowca strony przeciwnej twierdzi, że to my jesteśmy winni, pomocny może okazać się zapis wideo z naszej kamery, który z pewnością oszczędzi nam wielu nieprzyjemności i co więcej pieniędzy.

Nawet jeśli nasz ubezpieczyciel, nie zaoferuję nam niższej ceny za posiadanie kamery, to z pewnością posiadanie kamery będzie dobrą inwestycją.

Wiecej Swiftcover


GET A QUOTE

Rating* Terms and Conditions: Only confirmed sales from the following products will be accepted: breakdown, car, home, landlord, life, public liability, pet and van insurance. We will verify all sales and your name will only be entered should the insurance remain in place for at least 3 months. All sales will be checked against the advertiser databases and only those confirmed will enter the draw. We reserve the right to decline entry for sales that have been cancelled.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement