poniedziałek, kwietnia 22, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
Top Insurers of the Month

 

Other Popular Car Insurers

Ubezpieczenia w Wielkiej Brytanii

Poszukiwanie odpowiedniego ubezpieczenia za pomocą naszych reklamodawców

Ta część strony internetowej dąży do dostarczenia uczciwych, wszechstronnych i bezstronnych rad, związanych z kwestią ubezpieczeń. Prosimy o przeszukanie strony, i jeżeli i nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, prosimy o dodanie tutaj zapytania, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Twoje pytanie zostanie także dodane do sekcji FAQ na naszej stonie.

 

sp sp sp
  car insurance  
sp Aby uzyskać kwotę ubezpieczenia od niektórych najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w UK, kliknij tutaj! Jeżeli masz problemy z wypełnieniem formularzy ankietowych, umieszczonych na stronach ubezpieczycieli, zadzwoń do nas, a nasi pomocni i przyjźani pracownicy pomogą Ci w zrozumieniu żargonu i przetłumaczą go na Twój język.
car insurance
  home insurance  
sp Ubezpiecznie domu nie jest obowiązkowe jak ubezpiecznie auta, lecz biorąc pod uwagę ceny nieruchomości, wysoki wskaźnik przestępczości i wzrastającą ilość pożarów domów, polisa ubezpieczniowa domu jest niewątpiliwie koniecznością ...więcej.
home insurance
   
sp Podobnie jak ubezpiecznie samochodowe, ubezpieczenie aut typu van (półciężarówek, furgonetek itp.), używanych w celach prywatnych lub służbowych jest w Wielkiej Brytanii obowiązkowe. Aby uzyskać kwotę ubezpieczenia od niektórych najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli van-ów w UK, kliknij tutaj.
van insurance
  bike insurance  
sp Posiadanie ubezpieczenia motoru jest nie tylko obowiązkowe, lecz wręcz absolutnie niezbędne. Biorąc pod uwagę fakt, że większość wypadków na drogach angielskich jest spowodowana przez motory, posiadanie odpowiedniej polisy jest po porostu nakazem. Aby zapoznać się z wybranymi propozycjami ubezpieczenia motorów w Anglii, kliknij tutaj.
bike insurance
  life insurance  
sp W dzisiejszych dniach wszyscy jesteśmy tak zajęci codziennymi czynnościami, że nikt nie myśli o nieuniknionym. Natomiast każdy z nas ma rodzinę, i ma nadzieję, że rodzina będzie bezpieczna. Aby uzyskać porównanie kwot ubezpieczeń na życie od niektórych najbardziej konkurencyjnych dostawców ubezpieczeń w UK, kliknij tutaj.
life insurance
  travel insurance  
sp W ostanich czasach, gdy podróże lotnicze stały się bardzo dostępne, a wiele ludzi rozpoczęło pracę daleko od domu, podróżowanie stało się style życia i ubezpieczenie podróżnicze stało się koniecznością dla większości z nas ...więcej.
travel insurance
  breakdown cover  
sp Ubezpieczenie przed awarią oferuje Ci coś, o czym warto sobie przypomnieć, jeśli Twoje auto odmówi posłuszeństwa. Istnieją różne poziomy pokrycia przez ubezpieczenie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i listę wiodących dostawców usług ubezpieczeniowych w UK, kliknij tutaj.
breakdown cover
  trade insurance  
sp

Public Liability - Firmy, które są najczęściej narażone na roszczenia z tytułu odszkodowan publicznych to takie które mają wielu klientów odwiedzających obiekty handlowe i choć ubezpieczenie od odpowiedzialności publicznej nie jest wymagane przez prawo, istnieją pewne typyprzedsiębiorstw, które potrzebują takiego ubezpieczenia w celu handlu. ...więcej

Business Insurance - Landlord Insurance

Taxi Insurance


sp

Also see...

Our recommended insurers

Car insurance FAQ
* Regulamin: Potwierdzona sprzedaż akceptowane tylko z następujących produktów holowanie, polisa na: auto / vana / dom / właściciela domu, życie, od odpowiedzialności społecznej, zwierzę i Sprawdzimy wszystkie sprzedażei tylko te zarejestrowane i trwające minimum 3 miesiące bedą brane pod uwagę. Wszystkie sprzedaże będa weryfikowane z bazami danych reklamodawcy i tylko te, potwierdzone będą brały udział w losowaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w losowaniu osób których polisy zostały anulowane.
Important
To jest serwis wspolpracujacy z UKsimple Ltd,posrednik,przedstawiajacy tobie ubezpieczenia ktore mozesz kupic bezposrednio od autoryzowanych ubepieczalni i innych autoryzowanych posrednikow (''ubezpieczyceli'')w rozmaity sposob przez stroen intenertowa ubezpieczalni lub przez telefon,UKsimple nieradzi,niepoleca i  niesprzedaje,nie jest odpowiedzialne za lub polaczenie z jakakolwiek produktem ubezpieczeniowym lub serwisem.Jets to przedmiot pomiedzy innymi rzeczmi nalezacymi do ubezpieczyciela i jest zawarty w 'warunkach szczegolowych umowy' ktore pownienes przeczytac.

Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement