sobota, października 19, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
Top Insurers of the Month

Links - Car Insurers

 

Ubezpieczenie

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc, korzystając z narzędzia porównawczego, aby znaleźć dla Ciebie świetną ofertę ubezpieczenia samochodu w Wielkiej Brytanii. Zadzwońcie do nas pod numer 0845 0548 035, a nasz życzliwy personel doradzi Państwu, które z dostępnych ubezpieczeń jest najkorzystniejsze dla Państwa i Państwa auta.

Oto trzy główne rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych w Wielkiej Brytanii:

  • Kompletna polisa ubezpieczeniowa (Comprehensive Car Insurance Cover) proponuje Państwu najwyższy poziom ubezpieczenia. Ubezpieczeni są Państwo od przypadkowych uszkodzeń, pożaru, kradzieży lub szkód celowo wyrządzonych Państwa autu, jak również od wszelkich strat, które wyrządzą Państwo osobom trzecim lub ich własności.
  • Ubezpieczenie samochodowe od odpowiedzialności cywilnej (OC), Pożaru i Kradzieży (Third Party, Fire & Theft car insurance) zabezpiecza Państwo przed pożarem i kradzieżą Państwa auta, jak również i przed wszelkimi szkodami, spowodowanych przez Państwo osobom trzecim i ich własności.
  • Ubezpieczenie samochodowe od odpowiedzialności cywilnej (OC) (Third Party Only car insurance) posiada najniższy poziom zabezpieczenia. Ubezpiecza ona Państwo od szkód, które wyrządzają Państwo osobom trzecim i ich własnością. Państwa auto natomiast nie jest ubezpieczone od żadnego rodzaju strat lub uszkodzeń (pożaru, kradzieży itd.)


Jeśli wartość aut naszych klientów przekraczają 5000£ (pięć tysięcy funtów szterlingów), radzimy im, aby zamiast z ubezpieczenia samochodowego OC, Pożar i Kradzież (Third Party, Fire & Theft car insurance) skorzystali z kompletnej polisy ubezpieczeniowej (comprehensive car insurance).


Ubezpieczenia samochodowe - FAQ

Articles
Sytuacja po brexicie dla właścicieli polis by anp

Brytyjska rozłąka z UE niesie za sobą konsekwencje dla każdej gałęzi gospodarki. Przykładem są ubezpieczenia. Wiele będzie zależało od tego jak będą przebiegać negocjacje Unii Europejskiej z Wielką Brytanią w sprawie warunków wyjścia i jak długo będą trwały. Jeżeli uda nam się osiągnąć porozumienie z Unią Europejską i przejdziemy w okres przejściowy 29 marca, dotychczasowe ustalenia dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych pozostaną w mocy do końca okresu przejściowego,w tym czasie oczekiwalibyśmy wypracowania nowych porozumień, które pomogą utrzymać istniejące ustalenia w sektorze ubezpieczeniowym.

Wzrost składek ubezpieczeniowych by anp

Koszty ubezpieczenia auta są już prawie o 100£ większe niż na początku roku-co dla kierowców jest jak kara.

Podwyżka w opłatach za ubezpieczenia już jesienią 2017 by anp

Decyzja ta uderzy mocno w młodych kierowców I tych mieszkających w Londynie.
Ubezpieczyciele wyrazili swoje niezadowolenie w związku z zapowiedzią rządu odnośnie wzrostu podatku od składek ubezpieczeniowych o 12% w stosunku do czerwca przyszłego roku.


Other Popular Car Insurers* Regulamin: Potwierdzona sprzedaż akceptowane tylko z następujących produktów holowanie, polisa na: auto / vana / dom / właściciela domu, życie, od odpowiedzialności społecznej, zwierzę i Sprawdzimy wszystkie sprzedażei tylko te zarejestrowane i trwające minimum 3 miesiące bedą brane pod uwagę. Wszystkie sprzedaże będa weryfikowane z bazami danych reklamodawcy i tylko te, potwierdzone będą brały udział w losowaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w losowaniu osób których polisy zostały anulowane.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement