poniedziałek, grudnia 18, 2017
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
Top Insurers of the Month

Links - Car Insurers

 

Gap Cover Insurance

Sell your car

Ubezpieczenie

Specjalizujemy się w tańszych ubezpieczeniach samochodowych. Zadzwońcie do nas pod numer 0845 0548 035, a nasz życzliwy personel doradzi Państwu, które z dostępnych ubezpieczeń jest najkorzystniejsze dla Państwa i Państwa auta.
Często jesteśmy pytani, jakie rodzaje ubezpieczeń samochodowych proponujemy. Posiadamy trzy główne rodzaje ubezpieczeń:

  • Kompletna polisa ubezpieczeniowa (Comprehensive Car Insurance Cover) proponuje Państwu najwyższy poziom ubezpieczenia. Ubezpieczeni są Państwo od przypadkowych uszkodzeń, pożaru, kradzieży lub szkód celowo wyrządzonych Państwa autu, jak również od wszelkich strat, które wyrządzą Państwo osobom trzecim lub ich własności.
  • Ubezpieczenie samochodowe od odpowiedzialności cywilnej (OC), Pożaru i Kradzieży (Third Party, Fire & Theft car insurance) zabezpiecza Państwo przed pożarem i kradzieżą Państwa auta, jak również i przed wszelkimi szkodami, spowodowanych przez Państwo osobom trzecim i ich własności.
  • Ubezpieczenie samochodowe od odpowiedzialności cywilnej (OC) (Third Party Only car insurance) posiada najniższy poziom zabezpieczenia. Ubezpiecza ona Państwo od szkód, które wyrządzają Państwo osobom trzecim i ich własnością. Państwa auto natomiast nie jest ubezpieczone od żadnego rodzaju strat lub uszkodzeń (pożaru, kradzieży itd.)


Jeśli wartość aut naszych klientów przekraczają 5000£ (pięć tysięcy funtów szterlingów), radzimy im, aby zamiast z ubezpieczenia samochodowego OC, Pożar i Kradzież (Third Party, Fire & Theft car insurance) skorzystali z kompletnej polisy ubezpieczeniowej (comprehensive car insurance).


Ubezpieczenia samochodowe - FAQ

Articles
Wzrost składek ubezpieczeniowych by anp

Koszty ubezpieczenia auta są już prawie o 100£ większe niż na początku roku-co dla kierowców jest jak kara.

Podwyżka w opłatach za ubezpieczenia już jesienią 2017 by anp

Decyzja ta uderzy mocno w młodych kierowców I tych mieszkających w Londynie.
Ubezpieczyciele wyrazili swoje niezadowolenie w związku z zapowiedzią rządu odnośnie wzrostu podatku od składek ubezpieczeniowych o 12% w stosunku do czerwca przyszłego roku.

Jak dokonać zmian w polisie w Direct Line? by anp

Faktem jest, że większość Europejczyków z Europy Wschodniej w Wielkiej Brytanii mielo pewne trudności w operowaniu swoim ubezpieczeniem samochodu, szczególnie jeśli musiało to być zrobione przez telefon.


Other Popular Car Insurers

Top Van Insurer

Copyright (c) 2017 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement