środa, września 19, 2018
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
Forum

UKSimple - Przewodnik do Ubezpieczenia Odpowiedzialności Publicznej

Od większosci firm wymagana jest ochrona przed wszelkimi roszczeniami z tytułuprzypadkowego uszkodzenia w mieniu lub na osobie w wyniku swojej działalnościgospodarczej lub po prostu jeśli wypadek miał miejsce na terenie firmy.

Wszyscy słyszeliśmy o rzypadkach zaniedban przez firmy w wyniku których dochodziło do potknieć i poślizgów i o prawnikach NO WIN NO FEE - chętnych do pomocyofiarom. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni firmy dokładnie przed takimi roszczeniami, które mogą być bardzo drogie, ponieważ wymagaja opłat prawnych, wypłat odszkodowań dla ofiar, ich fizjoterapii ewentualnych opłat NHS i wszelkie szkody wynikające zwypadku.

Firmy, które są najczęściej narażone na roszczenia z tytułu odszkodowan publicznych to takie które mają wielu klientów odwiedzających obiekty handlowe i choć ubezpieczenie od odpowiedzialności publicznej nie jest wymagane przez prawo, istnieją pewne typyprzedsiębiorstw, które potrzebują takiego ubezpieczenia w celu handlu.


AXA Business Insurance

AXA Business InsuranceBusiness insurance for small and medium-sized businesses, sole traders and self-employed people, as well as landlord insurance.


Churchill Public Liability

Churchill Public Liability InsuranceChurchill Public Liability Insurance from £56 a year
10% of customers paid this or less. Based on policies sold 01 Jan '17 - 30 Nov '17. Excludes add ons


Trade Direct Public Liability

Trade Direct Public Liability

Trade Direct Insurance is a leading provider of Public Liability Insurance to tradesmen and construction workers in the UK. With over 30 years of experience and in excess of 40,000 clients, we are ideally positioned to provide quality insurance policies for tradespeople and allied construction trades. With a Trade Direct Public Liability Insurance, you’ll get:

· Up to £5M Public Liability cover to help protect your business
· Personal Accident cover up to £500 per week available
· Enjoy a 15% discount
· Tools cover up to £15k available
· Employers' Liability cover is easy to add to the policy
· UK telephone support
· Instant cover and online access to your documents


Quotesearcher

 


Copyright (c) 2018 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement