poniedziałek, kwietnia 22, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
Forum

UKSimple - Przewodnik do Ubezpieczenia Odpowiedzialności Publicznej

Od większosci firm wymagana jest ochrona przed wszelkimi roszczeniami z tytułuprzypadkowego uszkodzenia w mieniu lub na osobie w wyniku swojej działalnościgospodarczej lub po prostu jeśli wypadek miał miejsce na terenie firmy.

Wszyscy słyszeliśmy o rzypadkach zaniedban przez firmy w wyniku których dochodziło do potknieć i poślizgów i o prawnikach NO WIN NO FEE - chętnych do pomocyofiarom. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni firmy dokładnie przed takimi roszczeniami, które mogą być bardzo drogie, ponieważ wymagaja opłat prawnych, wypłat odszkodowań dla ofiar, ich fizjoterapii ewentualnych opłat NHS i wszelkie szkody wynikające zwypadku.

Firmy, które są najczęściej narażone na roszczenia z tytułu odszkodowan publicznych to takie które mają wielu klientów odwiedzających obiekty handlowe i choć ubezpieczenie od odpowiedzialności publicznej nie jest wymagane przez prawo, istnieją pewne typyprzedsiębiorstw, które potrzebują takiego ubezpieczenia w celu handlu.


AXA Business Insurance

AXA Business InsuranceBusiness insurance for small and medium-sized businesses, sole traders and self-employed people, as well as landlord insurance.


Direct Line Public Liability

Churchill Public Liability

Churchill Public Liability InsuranceFree tools cover if you choose either £500 or £1000 worth of cover per person!
New customers only. First year only. Offer ends 30th April 2019. Underwritten by U K Insurance Limited

Churchill Public Liability Insurance from £56 or less.
10% of customers paid this or less from 1 Aug 18 - 31 Jan 19. Excludes add ons. Underwritten by U K Insurance Limited


Trade Direct Public Liability

Trade Direct Public Liability

Trade Direct Insurance is a leading provider of Public Liability Insurance to tradesmen and construction workers in the UK. With over 30 years of experience and in excess of 40,000 clients, we are ideally positioned to provide quality insurance policies for tradespeople and allied construction trades. With a Trade Direct Public Liability Insurance, you’ll get:

· Up to £5M Public Liability cover to help protect your business
· Personal Accident cover up to £500 per week available
· Enjoy a 15% discount
· Tools cover up to £15k available
· Employers' Liability cover is easy to add to the policy
· UK telephone support
· Instant cover and online access to your documents


Quotesearcher

 
* Regulamin: Potwierdzona sprzedaż akceptowane tylko z następujących produktów holowanie, polisa na: auto / vana / dom / właściciela domu, życie, od odpowiedzialności społecznej, zwierzę i Sprawdzimy wszystkie sprzedażei tylko te zarejestrowane i trwające minimum 3 miesiące bedą brane pod uwagę. Wszystkie sprzedaże będa weryfikowane z bazami danych reklamodawcy i tylko te, potwierdzone będą brały udział w losowaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w losowaniu osób których polisy zostały anulowane.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement