wtorek, września 17, 2019
 
 Polski (Polska)  Lietuvių (Lietuva) Български (България)  English (United Kingdom) Română (România)
 

Short term insurance

Ferries

Loans

Utilities
Dual energy switch

Pozwólcie nam odpowiedzieć na Wasze pytania i poszukać najlepsze ubezpieczenie dla Państwa.
sp sp sp
 

Strona dla emigrantów w UK

Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje w swoim ojczystym języku na temat życia w Zjednoczonym Królestwie. Zdajemy sobie sprawę z faktu że większość przyjeżdżających po raz pierwszy do tego kraju nie zna języka, lokalnych praw ani systemu podatkowego. Tworząc więc naszą stronę, postawiliśmy sobie za cel wyjaśnienie powyższych kwestii, oraz ułatwienie ludziom pobytu w Anglii, pomagając im się dostosować do lokalnych wymogów, zadomowić się w UK, a nawet kupić nieruchomości za granicą. Prosimy przeszukać naszą stronę internetową, i jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na nutrujące Cię pytania, prosimy o wrzucenie zapytania tutaj, a my sie postaramy odpowiedzieć tak szybko jak to tylko możliwe. Twoje pytania zostaną również dodane sekcji FAQ (często zadawane pytania).

 

 

  translation
 

UKSimple oferuje szybkie, wysokiej jakości i konkurencyjne cenowo tłumaczenia dla biznesu oraz osób prywatnych na całym świecie. Usługi pisemnych i symultanicznych tłumaczeń przez ekspertów, które dostarczamy, pokrywają większość języków i krajów naszego globu. Żeby uzyskać więcej informacii lub załadować dokumenty do tłumaczenia kliknij tutaj.

 

 

translation
  insurance  
sp W większości krajów Europy Wschodniej ubezpieczenie zazwyczaj jest ostatnią rzeczą, o której się myśli. W Wielkiej Brytanii ludzie mają całkiem inne podejście do tej sprawy - większość ubezpieczeń jest tu obowiązkowa, jak ubezpieczenia pojazdu lub domu w kredycie hipotecznym. W celu uzyskania więcej informacji oraz wyceny danego ubezpieczenia w konkurencyjnych cenowo ubezpieczalniach w Wielkiej Brytanii kliknij tutaj.
uk insurance
  finance  
sp Niektórzy doradcy finansowi uważają że bardzo łatwo jest dostać kredyt, który prowadzi do zwiększenia debetu Wielkiej Brytani (już wynoszącego ponad trylion funtów). Tak naprawdę to każdy z nas jest odpowiedzialny za własne finanse, więc im lepiej jesteś poinformowany, tym mniej blędów popełnisz. W celu uzyskania więcej informacji o kontach bankowych, kartach kredytowych, pożyczkach i kredytach hipotecznych w UK w kilku językach kliknij tutaj.
finance
  jobs  
sp W Wielkiej Brytanii rynek roboczy jest jednym z najmocniejszych w Europie i zachęca do przyjazdu wielu stałych i tymczasowych pracowników oraz profesjonalistów. W tej części postaramy się przedstawić informacje odnośnie twoich praw i obowiazków jako osoba pracująca w UK. Tu znajdziesz także pomocne linki o podobnej tematyce oraz informacje o agencjach pracy na Wyspach. ...wiecej
jobs
  travel  
sp Whether it is for a holiday or just to get to one’s country of origin, an average immigrant travels abroad more often than normal. This is bolstered recently by the fact that most of the low cost European Airlines have expanded the network of airports making more cities and towns much more easily accessible. Here you will find links to useful websites and information on flights, airport parking, ferries and holidays. ...more
travel
  entertainment  
sp We believe that no matter how hard one works, there should be time set aside for entertainment, rest and relaxation. Therefore, we have focussed a whole section of our website for just this topic. Here you will find list of tourist hot-spots in the UK, famous entertainment venues, concerts and links to web-sites promoting such events. ...more
entertainment
   
sp W związku z ciagłą podwyżką cen energii coraz wiecej osób szuka oszczędności pieniędzy u dostawców, ktorzy posiadają ponad 300 taryf z których wiekszosc jest bardzo zawila i trudna do porównania. ...wiecej
property
sp
* The information on the site has been supplied and translated by volunteer collaborators and we can not be hold responsible for any inaccuracies. Everyone should also make additional research and seek second opinion.

Football Game

Latest News

Document Translation

Need a document translated?

We offer a swift and accurate service at competitive prices.

Click here for details

 

Potrzebujesz coś przetłumaczyć?

Oferujemy szybkie i dokładne usługi po konkurencyjnych cenach.

Kliknij tutaj żeby uzyskać więcej szczegółów.

 

Ai nevoie de traducerea unui document?

Oferim un serviciu rapid şi sigur la preţuri competitive.

Click aici pentru detalii.


Top Insurers of the Month
Follow us on Twitter


Find us on Facebook

 
* Regulamin: Potwierdzona sprzedaż akceptowane tylko z następujących produktów holowanie, polisa na: auto / vana / dom / właściciela domu, życie, od odpowiedzialności społecznej, zwierzę i Sprawdzimy wszystkie sprzedażei tylko te zarejestrowane i trwające minimum 3 miesiące bedą brane pod uwagę. Wszystkie sprzedaże będa weryfikowane z bazami danych reklamodawcy i tylko te, potwierdzone będą brały udział w losowaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w losowaniu osób których polisy zostały anulowane.
Copyright (c) 2019 UKSimple Terms Of Use Privacy Statement